WYNAJEM SPRĘŻAREK ŚRUBOWYCH I OSUSZACZY

Zakres oferty
Zakres oferty
Oferujemy sprężarki śrubowe i osuszacze na wynajem krótko lub długoterminowy, a także jako zastępcze na czas serwisu urządzenia lub w przypadkach awaryjnych.

Oferujemy wynajem krótko lub długoterminowy sprężarek śrubowych oraz osuszaczy, a także kompletnych sprężarkowni kontenerowych lub zestawów urządzeń wytwarzania sprężonego powietrza zainstalowanych w budynku klienta.

Na wynajem krótkoterminowy wypożyczamy używane sprężarki śrubowe w zakresie mocy od 7,5 do 250kW. Urządzenia są dostarczane i uruchamiane u klienta przez naszych serwisantów. W przypadku potrzeb adaptujemy instalację sprężonego powietrza aby podłączenie było kompatybilne z dostarczonymi urządzeniami. Na życzenie dostarczamy urządzenia zastępcze na czas remontu urządzenia Klienta przeprowadzanego przez naszą firmę. 

Dla Klientów, którzy nie chcą inwestować dużych środków w zakup urządzeń oferujemy wynajem długoterminowy (kilkuletni) urządzeń wytwarzania sprężonego powietrza z możliwością wykupu wynajmowanych urządzeń po upływie okresu umowy wynajmu.  Umowy na wynajem są zawsze przygotowywane wg indywidualnych wymagań Klienta. W przypadku wynajmu długoterminowego dostarczane są urządzenia fabrycznie nowe na które udzielana jest standardowa gwarancja producenta. Przedmiotem wynajmu mogą być zarówno poszczególne elementy, tj. sprężarki, osuszacze jak również kompletne zestawy wytwarzania sprężonego powietrza, z kontenerem sprężarkowni włącznie. W przypadku zainteresowania oferujemy również kompleksowe pośrednictwo w uzyskaniu finansowania zakupu urządzeń poprzez leasing bankowy - zapraszamy do kontaktu!