Kim jesteśmy

Witamy na stronie PHU TOMPRESS Spółka Jawna.

Nasza firma istnieje na rynku od 1998 roku. Siedziba firmy znajduje się w Czeladzi k/Katowic, w północnej części aglomeracji śląskiej. Wiedzę i umiejętności, które posiadamy, zdobywaliśmy przez lata, współpracując z liderami przemysłu i energetyki. Do szerokiej grupy naszych klientów należą największe w kraju elektrociepłownie, huty oraz zakłady produkcji materiałów budowlanych. Obsługujemy stale ponad 200 firm w całym kraju co przekłada się na blisko 1000 urządzeń pod naszą stałą opieką serwisową.

Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do handlu i serwisu. Zapewniamy pomoc już w fazie projektowania instalacji sprężonego powietrza oraz wsparcie techniczne w fazie montażu i uruchamiania dostarczonych przez nas urządzeń.

Śledzimy rozwój nowych technologii odwiedzając najważniejsze imprezy targowe naszej branży zarówno w kraju jak i za granicą. Nasza wiedza i kontakty tak krajowe, jak i zagraniczne, pozwalają nam wspomagać naszych partnerów w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych zagadnień.

Będziemy czuli się wyróżnieni, jeżeli zdecydujecie się Państwo wybrać naszą firmę jako partnera w dziedzinie sprężonego powietrza. Ze swojej strony pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby sprostać Państwa wymaganiom.


Tomasz Demidow
Renata Podsiadło-Demidow