SPRĘŻARKI RENNER

RS-B
RS-B
Sprężarki śrubowe z wtryskiem oleju i napędem pasowym są wydajnym rozwiązaniem dla małych i średnich wymagań sprężonego powietrza.
Dzięki kompaktowej konstrukcji, łatwo dostępnym obszarom obsługi i przejrzystemu, funkcjonalnemu panelowi sterowania, sprężarki śrubowe są szczególnie przyjazne dla użytkownika i mogą być optymalnie wykorzystywane również w małych przestrzeniach.
Dzięki termostatycznej kontroli oleju optymalna temperatura robocza jest osiągana bardzo szybko. Intensywne chłodzenie w połączeniu z wydajną chłodnicą końcową zapewnia niezawodność działania i dobrą jakość powietrza.
Zaprojektowana do użytku przemysłowego - nawet w ciągłej pracy - seria z jej wariantami i opcjami oferuje rozwiązania dla wielu potrzeb. Sterowanie RENNERlogic jest zintegrowane w standardzie, sterowanie RENNERtronic Touch lub RENNERtronic Plus Touch jest dostępne opcjonalnie.
Zakres ciśnień: 7,5 i 10 bar
Zakres mocy: 2,2 - 11 kW
Wydajność: 0,27 - 1,57 m3/min


RS-PRO
RS-PRO
Seria RS-PRO jest predestynowana do średnich wymagań sprężonego powietrza w zastosowaniach przemysłowych. 
Udoskonalone owinięcie paska klinowego w połączeniu z wahaczem silnika zapewnia większą moc, automatyczne napinanie paska i długą żywotność.
Wybrane komponenty oraz intensywne chłodzenie w połączeniu z chłodnicą końcową zapewniają niezbędną niezawodność eksploatacyjną i dobrą jakość powietrza.
Dzięki kompaktowym wymiarom, łatwo dostępnym obszarom konserwacyjnym, przejrzyście rozmieszczonym elementom obsługowym oraz cichej i pozbawionej wibracji pracy, sprężarki śrubowe są szczególnie przyjazne dla użytkownika i konserwacji.
 Dzięki szerokiej gamie opcji i wariantów, m.in. B. wbudowany osuszacz chłodniczy, regulacja częstotliwości lub odzysk ciepła, seria oferuje odpowiednie rozwiązanie dla każdego wymagania. Sterowanie elektroniczne odbywa się za pośrednictwem RENNERlogic lub RENNERtronic Touch. Opcjonalnie sprężarki mogą być również wyposażone w RENNERtronic Plus Touch
Zakres ciśnień: 7,5 - 15 bar
Zakres mocy: 3 - 55 kW
Wydajność: 0,24 - 9,34 m3/min


RS_PRO D
RS_PRO D
Zmodyfikowane sprężarki śrubowe z wtryskiem oleju i napędem bezpośrednim imponują dużą objętością tłoczenia i kompaktową konstrukcją.
Wysokowydajna sprężarka śrubowa jest połączona bezpośrednio z silnikiem napędowym za pomocą sprzęgła, co zapewnia prawie bezstratne przenoszenie mocy.
Wybrane komponenty oraz intensywne chłodzenie w połączeniu z chłodnicą końcową zapewniają niezbędną niezawodność eksploatacyjną i dobrą jakość powietrza.
Kompaktowa i łatwa w konserwacji konstrukcja, przejrzyście rozmieszczone elementy obsługowe i skuteczna izolacja akustyczna umożliwiają przyjazną dla użytkownika, cichą i pozbawioną wibracji pracę. Optymalna temperatura robocza jest osiągana bardzo szybko dzięki termostatycznej regulacji oleju.
Dzięki szerokiej gamie opcji i wariantów seria ta oferuje odpowiednie rozwiązanie dla każdego wymagania. Sterowanie elektroniczne odbywa się za pośrednictwem RENNERtronic Touch. Opcjonalnie sprężarki mogą być również wyposażone w sterowanie RENNERtronic Plus Touch.
Zakres ciśnień: 7,5 - 15 bar
Zakres mocy: 30 - 355 kW
Wydajność: 1,59 - 50,10 m3/min