SPRĘŻARKI BEZOLEJOWE SULLAIR HITACHI

Seria Sullair Hitachi DSP
Seria Sullair Hitachi DSP
Bezolejowe sprężarki śrubowe serii Sullair DSP, o mocach 22-240 kW, dostępne w wersji chłodzonej powietrzem lub wodą, oraz o zmiennej wydajności pracy.
Bezolejowe sprężarki powietrza Sullair Hitachi.
Zaprojektowana z myślą o najwyższej niezawodności seria Sullair DSP, jest idealnym wyborem do zastosowań wymagających powietrza w 100% bezolejowego.
Niezawodne źródło sprężonego powietrza ma kluczowe znaczenie dla przemysłu farmaceutycznego, żywności, motoryzacji i elektroniki oraz wielu innych gałęzi przemysłu.
Gdy Twoja działalność wymaga czystego powietrza, Sullair oferuje rozwiązania w zakresie sprężonego powietrza bezolejowe z certyfikatem Klasy 0, które pomagają zapewnić najwyższą jakość produkcji.
Zbudowany w oparciu o inżynierię Hitachi, Sullair DSP został zaprojektowany do niezawodnego, wydajnego i cichego dostarczania powietrza wolnego od oleju - z innowacyjnymi cechami konstrukcyjnymi.
Sullair Oil Free Seal to gwarancja, że sprężarka wytwarza czyste powietrze potrzebne do zapewnienia najbezpieczniejszej i najwyższej jakości produkcji. Wszystkie sprężarki serii DSP posiadają certyfikat klasy 0 zgodnie z ISO8573-1 i są wyposażone w uszczelnienie Sullair Oil Free Seal.
Seria DSP charakteryzuje się innowacyjną konstrukcją bloku śrubowego, z śrubami wykonanymi ze stali nierdzewnej i opatentowaną powłoką niezawierającą PTFE. Pozwala to uzyskać zaprojektowaną wydajność, w całym okresie eksploatacji.
Zakres ciśnień: 7-10 bar
Zakres mocy: 22/30/37/45/55/75/90/100/120/132/145/160/200/240 kW
Wydajność: 3,7-40,5 m3/min @7bar (1000 mbar; 20°C)
Opcje:
  • regulacja wydajności poprzez zastosowanie napędu z falownikiem
  • chłodzenie wodą

Seria Sullair Hitachi DS
Seria Sullair Hitachi DS
Bezolejowe sprężarki śrubowe serii Sullair DS, o mocach 45 kW 55 kW 75 kW, dostępne w wersji chłodzonej powietrzem oraz o zmiennej wydajności pracy.