SPREŻARKI BEZOLEJOWE RENNER

SCROLL SL-I
SCROLL SL-I
Chłodzone powietrzem sprężarki SCROLLline są ekonomicznym rozwiązaniem dla wszystkich obszarów, w których wymagana jest bezolejowa jakość sprężonego powietrza.
W tej serii proces kompresji odbywa się bezkontaktowo za pomocą sztywnego i obrotowego spiralnego elementu ściskającego. To oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów gwarantuje bezpieczną i nie zużywającą się pracę oraz zapewnia przepływ sprężonego powietrza o niskiej pulsacji.
Sprężarki napędzane paskiem klinowym idealnie nadają się zarówno do pracy krótkotrwałej, jak i ciągłej. Imponują kompaktową konstrukcją, płynną pracą i dużą niezawodnością.
Seria jest standardowo wyposażona w wyłącznik ciśnieniowy i zabezpieczenie silnika. Sterowanie gwiazda-trójkąt jest standardowo zintegrowane od mocy znamionowej 5,5 kW. Oprócz pojedynczej sprężarki dostępne są warianty ze zbiornikami i/lub osuszaczami chłodniczymi. Opcjonalnie sprężarki mogą być wyposażone w sterowanie elektroniczne RENNERtronic Touch lub RENNERtronic Plus Touch.
SLT-I MEDI
SLT-I MEDI
SLT-I MEDI został specjalnie zaprojektowany dla sektora medycznego. Wszystkie zastosowane komponenty zostały wypróbowane i przetestowane przez wiele lat i są do siebie dopasowane.

Mobilna sprężarka SCROLL z elektronicznym sterowaniem RENNERtronic i dołączonym Medipac dostarcza czyste, suche i wolne od oleju sprężone powietrze o jakości powietrza do oddychania, zgodnie ze wszystkimi odpowiednimi normami międzynarodowymi, takimi jak Pharmacopée européenne i DIN EN 12021.


W tej serii proces kompresji odbywa się bezkontaktowo za pomocą sztywnego i obrotowego spiralnego elementu ściskającego. To oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów gwarantuje bezpieczną, nie zużywającą się pracę i zapewnia przepływ sprężonego powietrza o niskiej pulsacji.


Sprężarki napędzane paskiem klinowym idealnie nadają się zarówno do pracy krótkotrwałej, jak i ciągłej. Imponują kompaktową konstrukcją, płynną pracą i dużą niezawodnością.


Oprócz pojedynczej sprężarki dostępne są warianty ze zbiornikiem sprężonego powietrza. Opcjonalnie sprężarki mogą być wyposażone w elektroniczny system sterowania RENNERtronic Plus oraz przystawkę z siatką filtracyjną.