ZBIORNIKI CIŚNIENIOWE

Zakres oferty
Zakres oferty
Oferujemy zbiorniki ciśnieniowe o pojemnościach od 0,02 do 30m3 renomowanego polskiego producenta - KOMNINO.

W naszej ofercie posiadamy wysokiej klasy zbiorniki ciśnieniowe polskiego producenta KOMNINO. Oferowane przez nas zbiorniki ciśnieniowe spełniają najwyższe jakościowe standardy. Znakomicie pełnią swoją funkcję przez długi czas, również w przypadku intensywnego użytkowania. 

W zależności od zastosowania możemy dostarczyć zbiornik pionowy lub poziomy, a także zbiornik pod zabudowę sprężarki. Zbiorniki mogą być wykonane z różnymi wersjami zabezpieczenia antykorozyjnego w zależności od Państwa specyficznych wymagań. Wraz z zbiornikiem dostarczona może zostać kompletna armatura: zawór bezpieczeństwa, manometr, kurek manometryczny, kulowy zawór spustowy, automatyczny dren kondensatu. Dostarczone elementy w przypadku wymagań prawnych posiadają paszporty i dokumentację wymaganą przez UDT.

Zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą na stronie producenta www.komnino.com.pl.  Nawet jeżeli na liście nie znajdziecie Państwo zbiornika, bądź urządzenia ciśnieniowego, którego szukacie – zapraszamy do kontaktu.

Nasi handlowcy na pewno zaproponują adekwatne dla Państwa wymagań rozwiązanie. 
 

GWARANTUJEMY CENY PRODUCENTA!